top of page
  • Фото автораПресслужба

Сесія: бюджет виконано, але є багато нерозв'язаних проблем

Перш, ніж розпочати пленарне засідання, депутати ради Новоселицької МТГ хвилиною мовчання вшанували пам'ять своєї колеги депутатки багатьох скликань відомої нотаріуски Дідіни Бежан, яка напередодні відійшла у світи, що називають кращими. Також хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто загинув на Сході України, боронячи нашу незалежність, серед них – двоє буковинців, з якими в краї попрощались минулого тижня.

Щодо питань порядку денного. Депутати заслухали доповідь головної фінансистки громади Наталії Кіцак про виконання бюджету за перший квартал нинішнього року і затвердили його. Внесли зміни до головного кошторису на нинішній рік. Затвердили програму соціально-економічного розвитку громади, програму оздоровлення дітей на нинішній сезон і попередню мережу закладів загальної середньої освіти МТГ на наступний навчальний рік. Ухвалили низку технічних питань, зокрема – щодо оренди адмінприміщень, пов’язаних з тим, що після передачі майна громаді змінився орендодавець, а після ліквідації РДА відпадає потреба в деяких приміщеннях. У Рокитному, Малинівці, Котелевому і Бересті визначили місця для розташування дитячих майданчиків. У Котелевому, в урочищі Бошнянка, визначили місце розташування земельної ділянки для зведення телефонної вишки Київстару та МТС, нарешті на околиці села буде гарний зв’язок і ми не прокидатимемось у Бухаресті чи Кишиневі, насправді не виходячи з власної спальні.

Біля ста питань було земельного характеру, в основному узаконення землі, якою люди давно користуються. Виділили землю АТОвцям-жителям громади, учасникам АТО з інших місць поки що відмовили – запасу землі в громаді практично вже немає, а на Сході чимало наших хлопців, які не сьогодні-завтра звернуться з проханням виділити їм землю.

У різному заступник голови громади Сергій Арсеній спростував чутки, які останнім часом ширяться містом про нібито отруєння бродячих собак: ані працівники комунальної установи, ні апарату міської ради до таких методів не вдаються, запевнив він. І додав: за це передбачена кримінальна відповідальність. Єдиний спосіб цивілізованим шляхом вирішити проблему бродячих собак – стерилізувати їх, але це дороге задоволення, до 1200 гривень на одну собаку. А щоб цей метод спрацював, необхідно стерилізувати не менше 50 собак. За словами головуючої, вишукують більш дешеві варіанти.

Насамкінець Марія Нікорич привітала усіх присутніх з прийдешніми Вербною неділею та Великодніми святами. Бажаючи, перш за все, здоров’я, попросила по можливості не відвідувати масові заходи, а якщо вже це робитимемо – дотримуватись карантинних заодів. Коронавірус – хвороба підступна і нещадна, за день до цього в районній лікарні померло троє пацієнтів, хворих на COVID-19.

147 переглядів0 коментарів