top of page
  • Фото автораПресслужба

Сесія виділила кошти на ремонт проблемних ділянок доріг

Сьома, чергова, сесія ради Новоселицької ОТГ відбулась сьогодні. Вже за офіційною адресою міської ради, яку депутати сьогодні затвердили, - на Чкалова,7. Засідання провела голова ОТГ Марія Нікорич.


Депутати заслухали доповідь головної освітянки громади Аделіни Руснак про виконання програми «Обдарована дитина». Внесли зміни до бюджету громади, зокрема виділивши 200 тисяч гривень на співфінансування ремонту автодороги на Котелеве (від заправки у Маршинцях до центру Котелевого) і підготовку проєктно-кошторисної документації на середньо-поточний ремонт вулиці Святомиколаївської у Маршинцях і дороги Маршинці-Строїнці. Як поінформувала голова ОТГ Марія Нікорич, перший заступник голови ОДА Борис Ковалюк запевнив, що за умови співфінансування з бюджету громади роботи будуть проведені.Затвердили положення про громадський бюджет (Бюджет участі) Новоселицької МТГ і Цільову програму Бюджету участі. Затвердили положення про відділення соціальної допомоги вдома і відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг міськради. Затвердили Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню громади і затвердили Порядок виявлення обліку та набуття у комунальну власність громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

Ще одне важливе питання – депутати затвердили Генеральний план Маршинців, до цієї події, як зазначив тамтешній староста Георгій Нікітович, село йшло роками.

Найбільше було питань земельного характеру, більшість із них вирішено позитивно, по деяких довелось відмовити, бо просили про виділення земель пайового фонду, які наразі недоторкані.

153 перегляди0 коментарів