top of page
  • Фото автораПресслужба

Сесія внесла зміни у бюджет та до низки місцевих програм

Відбулася сесія Новоселицької міської ради.Депутати внесли зміни до низки до місцевих (комплексних) Програм, а також до бюджету, що стосуються, насамперед, подолання наслідки стихійного лиха.

Прийнято рішення про реорганізацію Строїнецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітнього закладу І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу» Новоселицької міської ради Новоселицького району Чернівецької області. Відтепер Строїнецький НВК став філією Новоселицької ЗОШ №3, опорного закладу Новоселицької громади.

Розглянуто звернення до Новоселицької районної ради з пропозицією щодо передачі зі спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району у комунальну власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради майнових прав юридичної особи та нерухомого майна, а саме КНП «Промінь здоров’я» (з 1 жовтня) та приміщення на вул. Чкалова, 7 (де знаходиться Новоселицька районна рада та інші установи з 1 грудня).

Сесія прийняла рішення «Про участь футбольної команди «Рокитне» Новоселицької ОТГ у спортивних змаганнях з футболу сезону 2020 року».

Прийнято низку рішень з питань землеустрою.

Також рішенням сесії утворено комплексну безпекову комісію Новоселицької міської ради

121 перегляд0 коментарів