top of page
  • Фото автораПресслужба

Сесія міської ради розглянула готовність навчальних закладів

Відбулася сесія Новоселицької міської ради.


Щодо готовності навчальних закладів Новоселицької ОТГ до нового навчального року доповіла начальник відділу освіти виконкому Новоселицької міської ради Аделіна Руснак. Окремо вона зупинилася на особливостях початку навчального року в умовах пандемії, заходах безпеки і вимогах Кабінету Міністрів щодо організації навчання у навчальних і виховних закладах, які не увійшли у «червону» зону. На сесію були запрошені керівники всіх навчальних установ громади, тож отримана інформація стане у нагоді для організації навчання.

Також сесія прийняла «Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2020 року», рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік». Затверджено «Положення про конкурс на посаду директора КУ «Центр професіонального розвитку педагогічних працівників», мережу закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти Новоселицької ОТГ на 2020 – 2021 навчальний рік

Прийнято рішення «Про співпрацю між КЗ «ДЮСШ» Новоселицької міської ради та КБУ «ДЮСШ з футболу м. Чернівці» Чернівецької міської ради», що дозволить більш широко залучити молодь в населених пунктах громади до футбольних тренувань.

150 переглядів0 коментарів