top of page
  • Фото автораПресслужба

Сесія Новоселицької міської ради відбулася в оновленій залі засідань

Оновлено: 26 лист. 2021 р.

В рамках проєкту Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи вищого представницького органу – ради громади із забезпеченням широкого залучення громадськості, проведено закупівлю та технічне облаштування зали засідань для проведення зустрічей та заходів різного формату, підключенням системи для відеозйомки та онлайн трансляцій в мережу Інтернет, системи поіменного голосування для депутатів ради.

За кошти громади проведений косметичний ремонт приміщення, реконструкція системи опалення. Крім того, в залі облаштований дитячий куточок, яким можуть користуватися відвідувачі заходів із дітьми.

Подальша фінансова підтримка проекту буде полягати в утриманні техніки в належному стані, в оплаті енергоносіїв, які будуть використовуватися додатково.

Бюджет проєкту складає 457 тис. 851 грн., з них внесок програми DOBRE: 244 015 грн., або 53,30 % загальної вартості. Внесок громади 213 тис. 836 грн. – 46,70 % від загальної вартості.

Проект реалізований в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (#USAID). Новоселицька міська рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

26 переглядів0 коментарів