top of page
  • Фото автораПресслужба

Сесія розглянула виконання Програми соціального та економічного розвитку Новоселицької МТГ

Відбулася ХVІ сесія Новоселицької міської VІII скликання.Заступник міського голови Сергій Арсеній доповів про підсумки виконання «Програми соціального та економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади на 2021-2023 роки» за 2021 рік. Про діяльності КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» доповів директор комунальної установи Сергій Власов. Затверджено Стратегію розвитку КУ «Центр ПРПП» на 2022-2026 роки.

Сесія затвердила Програми розвитку туризму в Новоселицькій МТГ на 2022-2025 роки, розвитку інформаційної сфери та видавництва Новоселицької МТГ на 2022-2023 роки, розвитку культури, збереження національних традицій та звичаїв Новоселицької МТГ на 2022-2023 роки, з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів “Екологія” на 2022-2023 роки, утримання в належному стані доріг Новоселицької МТГ на 2022-2023 роки.

Прийнято рішення про створення історико-краєзнавчого музею «Село моє - колиска прадідів» у селі Котелеве, про організацію робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Сесія затвердила акт про затвердження акту приймання-передачі Ванчиковецькій сільській раді майна закладів медико-санітарної допомоги Новоселицької міської ради, низку інших рішень щодо управління комунальним майном громади комунального майна на баланс та оперативне управління відділу освіти Новоселицької міської ради.

Прийнято рішення "Про проведення обговорень (консультацій з громадськістю) в Зеленогайському старостинському окрузі №7", затверджено Перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території Новоселицької міської територіальної громади, які підлягають продажу в 2022 році та надання дозволу на розроблення землевпорядної документації.

Розглянуто понад сто питань з питань землекористування, з яких прийнято відповідні рішення.

Під час сесії начальник Новоселицького віддлення поліції Микола Мазур доповів депутатам про роботу щодо боротьби із незаконним користуванням надрами на території громади. Також обговорено питання впорядкування та раціонального використання спортивних майданчиків та споруд, залучення громадськості і підприємців до розвитку спорту у громаді, а також усунення недоліків у діяльності автотранспортного підприємства "НовТрансАвто", що здійснює приміські перевезення жителів громади. Міським головою Марією Нікорич за результатом обговорення надано відповідні доручення.