• Пресслужба

Ситуацію із відсутністю газопостачання бюджетним установам визнано надзвичайною

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новоселицької міської ради.


Йшлося про виникнення надзвичайної ситуації на території Новоселицької громади, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років, в зв’язку з відмовою газопостачальних компаній виконувати зобов’язання за заключеними договорами.

Внаслідок цього порушено нормальні умови життєдіяльності населення в 12 закладах освіти, в 6 закладах охорони здоров’я, 18 адміністративних будівлях.

Після обговорення комісією, прийнято рішення визнати ситуацію, що склалася такою, що може викликати загрозу життю та здоров’ю населення громади та завдання значних матеріальних збитків. Надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам Новоселицької міської ради на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, попередньо класифіковано як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня.

Відповідне повідомлення скеровано до ДСНС, відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Чернівецької РДА та управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА.

79 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ "Центр надання соціальних послуг"

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Відповідно д

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новоселицької міської ради Чернівецьког

Продовжено термін подання проєктів програми Громадського бюджету

Міською радою продовжено термін подання проєктів реалізація яких проводиться в межах фінансування Цільової програми Громадського бюджету (Бюджету участі) Новоселицької міської територіальної громади н