top of page
  • Фото автораПресслужба

Стартував підготовчий етап розробки планів облаштування території парку у м. Новоселиця

Розпочався ознайомчий візит в м. Новоселиця в рамках реалізації напрямку «Благоустрій і озеленення» в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі, що проходить за підтримки програми «Децентралізації приносить кращі практики та ефективність» (DOBRE), до реалізовується в Україні міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Візит, участь в якому беруть представник центрального офісу програми DOBRE Віталій Юрків, координатор програми Марина Дудяк, ландшафтні консультанти DOBRE Софія Поліщук та Анастасія Гулевата, є підготовчим етапом розробки планів облаштування території Центрального парку у м. Новоселиця. (у межах технічної та консультаційної підтримки програми USAID DOBRE).

Перед цим серед жителів громади було проведене опитування з метою визначити потреби та пріоритети жителів громади. На основі зібраних даних буде якісно сплановано територію та її функціональне наповнення, забезпечено рівний доступ для всіх та збережено унікальний характер міського парку.

Експерти провели робочу зустріч, оглянули міський парк та прилеглу територію, відбулася зустріч з представниками громадськості під час якої експерти вивчали специфіку території, визначали локації для можливого розміщення майбутніх споруд та спортивно-розважальних комплексів, місць відпочинку, торгівельних закладів тощо. На основі отриманих даних розпочнеться попередня розробка проєкту реконструкції новоселиць кого парку з тим, щоб він міг стати справжнім місцем для відпочинку і дозвілля всіх жителів громади.

125 переглядів0 коментарів