top of page
  • Фото автораПресслужба

Тренінг волонтерів

26 листопада 2020 року в місті Новоселиця у партнерстві з комуною Владень (Румунія) в рамках реалізації проєкту "Транскордонне співробітництво пожежно-рятувальних служб" (код ENI 2SOFT / 4.2 / 89), проведено Спеціалізований захід, у якому взяли участь члени цільової групи Проєкту з Румунії та України, а також інші зацікавлені сторони.

Завдання заходу - організація практичних вправ та тренінгів для підвищення кваліфікації членів цільової групи.

На початку учасники представили техніку поводження з обладнанням та аксессуарами, якими укомплектований пожежно-рятувальний автомобіль, придбаний в рамках проекту. Члени цільової групи, розділившись на групи, виконували вправи з гасіння пожеж, комплекс фізичних вправ: біг на 50 м, стрибки у довжину з місця. Також були продемонстровано вправи з евакуації, порятунку людей та матеріальних цінностей. На завершення волонтери виконали вправи з оповіщення населення про небезпеку.

Результатом проведеного заходу є професійне вдосконалення навичок екстреного реагування в надзвичайних ситуаціях та обмін досвідом волонтерських команд, членів цільової групи транскордонного проекту.

Загальна вартість проекту - 331 100 євро(8893759.87 грн., згідно курсу ІНФОЄВРО), з яких безповоротна фінансова допомога Європейського Союзу становить 297 990 євро( 8004383.89 грн., згідно курсу ІНФОЄВРО). Новоселицька міська рада отримає 131 985 Євро(3545282 грн., згідно курсу ІНФОЄВРО). Проект впроваджується в Румунії повіт Ботошань, комуна Владень та в Україні місто Новоселиця.

Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.

Для додаткової інформації просимо звертатися до менеджера проєкту по якості, Майї Ракочі, тел. 0954538201,e-mail: novmeria@gmail.com

Прес служба Новоселицької міської ради

185 переглядів0 коментарів