top of page
  • Фото автораПресслужба

Триває збір пропозицій щодо формування бюджету громади

Новий бюджетний рік вже не за горами, а тому час запитати в жителів громади, яким вони бачать бюджет громади наступного року, що пропонують вирішити за бюджетні кошти. Тож 27.09.2021 року Новоселицька громада збирала пропозиції від жителів громади до бюджету на 2022 рік під час акції «Впливай на бюджет своєї громади».

Така акція в громаді проходить вперше, і, сподіваємось, що це тільки початок залучення громадян.


Під час акції, спеціалісти фінансового відділу громади розповідали жителям громади про особливості бюджетного процесу, як можна долучатись до його формування.

Відповідно, під час акції, всі бажаючі могли подати свою пропозицію до бюджету. А також, одним з важливих компонентів стала презентація для жителів «Бюджету для громадян» - документу, який в простій, доступній формі розповідає про складний бюджетний процес та питання, сфери, на які ідуть кошти громади. Документ був розроблений спільно громадою та експертами Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети".

Під час акції зібрали 32 пропозиції, однак це ще не кінець, оскільки збір продовжується онлайн і всі бажаючі можуть встигнути подати свою пропозицію за посиланням: https://www.novoselica.cv.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B4%D0%BE-%D0%B1%D1%8E%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82%D1%83-2022

А також, пропозиції будуть збиратись в старостинських округах під час прийомів жителів громади протягом жовтня.


Проєкт реалізується в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» #(DOBRE) , що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

77 переглядів0 коментарів