top of page
  • Фото автораПресслужба

Триває розробка плану облаштування території парку у м. Новоселиця

Відбулося он-лайн засідання робочої групи в рамках розробки передпроєкетної візуалізації реконструкції центрального парку в м. Новоселиця.


Участь в обговоренні плану облаштування території центрального парку за технічної та консультаційної підтримки програми USAID DOBRE взяли ландшафтні консультантки DOBRE Софія Поліщук та Анастасія Гулевата. Вони представили своє бачення майбутнього дизайну: розміщення місць відпочинку та активних зон, місць встановлення дитячих розважальних споруд, альтанок, торгівельних закладів тощо в рамках облаштування території центрального парку у м. Новоселиця. Члени робочої групи висловили свої пропозиції. На основі обговорення продовжиться планування споруд та спортивно-розважальних комплексів, місць відпочинку, торгівельних закладів з метою подальшої розробки проєкту реконструкції новоселицького парку з тим, щоб він міг стати справжнім місцем для відпочинку і дозвілля всіх жителів громади.

Захід проведено в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

319 переглядів0 коментарів