top of page
  • Фото автораПрес-служба

УВАГА! Фонд державного майна України повідомляє


Відповідно до вимог частини 4 ст.15 Закон}/ України «Про приватизацію державного і комунального майна», Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області (надалі - Управління) з метою розширення кола учасників електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, налагодження комунікації з інвесторами в Чернівецькій області та пошуку потенційних покупців на об’єкти приватизації, повідомляє наступне.

Після вступу в дію нової редакції Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та приведення Постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (із змінами) до вимог вищевказаного Закону, а також скасування Доручення Фонду державного майна України від 24.02.2022 №К/18 буде виставлено на електронний аукціон об’єкт малої приватизації - об’єкт незавершеного будівництва - школа (60323, Чернівецька обл., Новоселицький р-н., с.Слобода, вул. О.Кобилянської,6).

Відповідно до абз. 12 п. 74 Розділу V Прикінцевих та Перехідних Положень нової редакції Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» встановлено, що тимчасово на період дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”: стартова ціна об’єкта приватизації визначається аукціонною комісією на рівні балансової вартості об’єкта.

У разі відсутності балансової вартості об’єкта приватизації або у разі відсутності дійсного висновку про вартість об’єкта приватизації, визначеної відповідно до Методики оцінки майна, що затверджується Кабінетом Міністрів України, стартова ціна такого об’єкта приватизації встановлюється аукціонною комісією в розмірі однієї гривні.

2 перегляди0 коментарів