top of page
  • Фото автораПресслужба

Учні Новоселицького ліцею беруть участь у Всеукраїнських змаганнях шкіл

Учні Новоселицького ліцею беруть участь у Всеукраїнських змаганнях шкіл з безпеки дорожнього руху «Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30». Марафон складається з 3 етапів. На виконання завдань кожного етапу дається відповідно 10 днів.


Завданням І-го етапу було скласти посібник з правил дорожнього руху для учнів молодших класів. Команда #363 наполегливо працювала над посібником і спільними зусиллями успішно його розробила.

Під час виконання ІІ етапу учасники команди (педагоги та батьки) організували локальні навчання для 4 груп населення на різні теми, залучивши патрульну поліцію та медичну службу.

І ось настав ІІІ етап змагань. Метою етапу є реалізація інфраструктурного проєкту, який сприятиме покращенню безпеки дорожнього руху біля нашого навчального закладу.

Заручившись допомогою та підтримкою депутата Новоселицької міської ради, вчителя історії Новоселицького ліцею Обершт Оксани Іванівни, команда 0363 написала лист-звернення до органів місцевого самоврядування із проханням встановити біля навчального закладу попереджувальний дорожній знак «1.33.Діти» та пішохідний перехід з метою запобігання дитячого травматизму на дорогах.

Міський голова Марія Іллінічна Нікорич радо прийняла нашу команду та пообіцяла зробити все можливе для виконання нашого звернення.

Щиро Вам дякуємо за допомогу та чекаємо дієвої відповіді, оскільки безпека на дорозі – це безпека життя!
5 переглядів0 коментарів