• Пресслужба

У Динівцях відкрили та освятили відновлене джерело та зону відпочинку

Сьогодні, у день Архистратига Михаїла на околиці с. Динівці Новоселицької громади відкрили та освятили відновлене джерело питної води і зону відпочинку. Джерело знаходиться в кількох десятках метрів від «київської» траси перед селом Динівці, якщо рухатись із боку Чернівців.


Планувалося відкрити його ще на храмове свято, але роботи виявилось настільки багато, що просто не встигли. Але й на цьому роботи ще далекі від завершення. Збудували, власне, джерело, повирубували хащі, звели альтанку та вогнища, але планують продовжити роботи і створити справжню відпочинкову зону, якою зможе скористатися будь-який подорожній.

Розпочали розчищати занедбане джерело ще два роки тому. Протягом 1,5 року працювали, з допомогою спонсорів і влади облаштували рекреаційну зону. Попри те, що протягом кількох місяців немає дощів - із джерела тече кришталево чиста вода.

91 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Який документ повинен надати приватний підприємець – платник єдиного податку на вимогу покупців

Який документ повинен надати приватний підприємець – платник єдиного податку на вимогу покупців за продані товари, якщо він має право не використовувати РРО? У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій

Платники податків мають змогу дізнаватися про зміни в законодавстві

Де платник податків має змогу дізнаватися про зміни в законодавстві, слідкувати за наданням роз'яснень, консультацій та інше? У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, про зміни в