top of page
  • Фото автораПресслужба

У Новоселицькій громаді визначали послугу, яку поліпшать за підтримки програми DOBRE

Сьогодні в залі засідань Новоселицької міської ради відбулось обговорення топ-п'ятірки послуг, які, за результатами опитування, що проходило протягом 25-31 травня 2021 року, визначено, як такі, що на думку населення громади потребують покращення.

У розширеній групі, до якої увійшли представники громади зі складу депутатів, керівництва громади, профільних спеціалістів кожної з послуг, старост, начальників відділів апарату виконавчого комітету, керівників комунальних установ та підприємств, громадськості, за участі координаторки програми DOBRE Марини Дудяк, фахівця з розвитку громад по компоненту МЕР та послуг - Олега Процика, експертів з удосконалення муніципальних послуг Київського офісу – Максима Бурдавіцина, Олександра Муратова, обговорили кожну з 5 послуг та визначили шляхом голосування першочергову, що потребує покращення, а саме послуга «Благоустрій».

Надалі, спільно з спеціалістами DOBRE та спеціально створеною робочою групою протягом 2 місяців буде проведена робота з розробки Плану покращення послуги, напрацювання проєктів, які потрібно реалізувати для суттєвого покращення якості послуги.

Принагідно дякуємо всім, хто прийняв участь в обговоренні та проводив опитування. В громаді буде регулярно проводитися опитування щодо виявлення проблем та за результатами розроблятися плани заходів щодо їх покращення.

Захід відбувся за підтримки Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

342 перегляди0 коментарів