top of page

У Новоселицькій громаді відкрили першу шкільну медіатекуПодібних креативних бібліотечних просторів у Новоселицькому районі досі не існувало. Мета створення медіатеки – впровадження нових методів доступу до бібліотечних фондів, навчальної та художньої літератури, це має стути місцем роботи і відпочинку для учнів і вчителів, де можна прийти почитати книжку, попрацювати на комп’ютері, провести позакласне заняття тощо. Про це розповіла директорка школи Оксана Ткач запрошеним на відкриття директорам навчальних закладів Новоселицької та Мамалигівської ОТГ. Вона ж розповіла про досвід ведення сайту та медіатеки в Інтернеті, які поступово замінюють шкільну бібліотеку у звичному для більшості розумінні – як приміщення, заваленого старими книжками.

З непересічною подією для освітянської галузі громади школу привітали голова ОТГ Марія Нікорич та начальник відділу освіти апарату виконкому Аделіна Руснак.

Такі медіатеки мають стати стандартом не лише для всіх навчальних закладах громади, а й замінити бібліотеки закладів культури. Медіатеки повинні стати місцем зустрічей і спілкуванням, де можна обмінюватися ідеями, здобувати нові знання. На базі медіатек можуть діяти багато проектів та гуртків, креатив-майстерні тощо.

Медіатеку в Зеленогайській ЗОШ створено з ініціативи педагогічного колективу навчального закладу за підтримки Новоселицької ОТГ. Нині тут встановлено три ноутбуки, інтерактивний сенсорний мультиборд, підключені до мережі Інтернет, облаштовано зону для роботи і відпочинку.

71 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації ДОВЖОЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬН

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької