top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселицькій громаді реалізовується проєкт ФАО OOH

Оновлено: 4 квіт.


Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно із виконавчим партнером Всеукраїнською асоціацією ОМС "Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України" та за сприяння «Агенції розвитку громад Буковини» надали гуманітарну допомогу у вигляді кормів для тварин у Новоселицькій громаді, які вже частково видали.

Допомогу отримали власники 95 домогосподарств громади, що офіційно надали прихисток ВПО або допомагали громаді з їх харчування, ведуть домашнє господарство та подали відповідну заявку до ФАО на отримання відповідної компенсації ще навесні минулого року.. Адже, забезпечення тварин кормами, мінеральними добавками є необхідним для виживання наявного поголів’я і, що особливо важливо, для запобігання швидкому скороченню поголів’я тварин.

Ця підтримка стала можливою завдяки реалізації проєкту ФАО ООН «Екстренна допомога постраждалим від конфлікту у продовольчій безпеці та засобах для існування у Полтавській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській та Вінницькій, Сумській областях».

Дана програма реалізовується завдяки фінансовій підтримці Австралії, Бельгії, Європейського Союзу, Українського гуманітарного фонду, Фонду Луї Дрейфуса та Франції. На даний час надання гуманітарної допомоги у Новоселицькій громаді перебуває на завершальному етапі, тож щиро вдячні Продовольчій та сільськогосподарській організація ООН (ФАО), Всеукраїнській асоціації ОМС «Асоціація сільських, селищних рад та об`єднаних громад України» та "Агенції розвитку громад Буковини" за підтримку, допомогу, вчасне реагування, організацію і координацію.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі