top of page
  • Фото автораПресслужба

У Новоселицькій громаді розпочато обговорення щодо розробки програми МЕР

Протягом 2,5 місяців в Новоселицькій МТГ в рамках програми DOBRE працювала робоча група місцевого економічного розвитку (МЕР) Новоселицької міської ради.


Сьогодні відбулась зустріч-обговорення ідей, які стануть основою для проєктів МЕР, в якій взяли участь кураторка програми DOBRE Марина Дудяк та експерт Олег Процик. На зустрічі були представлені проєкти, які увійдуть в Програму МЕР і які будуть реалізовані найближчі 3-4 роки, з метою посилення спроможності громади в плані Місцевого економічного розвитку.

Робоча група сформувала наступний перелік проєктів: - облаштування міського парку; -створення Центру креативної економіки; - "ВМХ - розвиток велоспорту в Новоселицькій громаді".

Надалі робоча група МЕР має доопрацювати всі проєкти і обрати той, який буде реалізований з програмою DOBRE. Решта проєктів буде реалізовано згодом, фінансування яких буде закладатися в місцевому бюджеті або інших джерел.

Захід проведено в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області. #LED_DOBRE

5 переглядів0 коментарів