top of page

У Новоселицькій ОТГ посилять заходи запобігання поширенню вірусних інфекцій

Під головуванням міського голови – голови комісії з питань ТЕБ та НС Марії Нікорич 14 березня в актовій залі Новоселицької міської ради ОТГ відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.


На порядок денний комісії було винесено питання «Про стан епідемічної ситуації в населених пунктах Новоселицької міської ради ОТГ спричиненої коронавірусом 2019-nСoV»


На виконання протоколу №10 від 13 березня 2020 року обласної комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення про тимчасове призупинення роботи до 3 квітня 2020 року на території Новоселицької міської ради ОТГ :

- студій розвитку дітей, спортивних секцій всіх форм власності ;

- лазень, фітнес-клубів, атлетичних залів, дитячих розважальних кімнат (залів) всіх форм власності.

Рекомендовано керівникам закладів громадського харчування, ресторанів,кафе, мін-барів, торгівлі на території Новоселицької міської ради ОТГ вжити заходів щодо недопущення скупчення великої кількості людей (масових урочистостей, поминальних обрядів тощо), проводити щоденні дезінфекційні роботи (провітрювання приміщень та їх вологе прибирання, при можливості «кварцування»).

Старостинським округам №1,2,3,4, 5,6,7 та працівникам апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, тимчасово до 3 квітня 2020 року призупинити особистий прийом громадян (крім випадків які пов’язані з життєдіяльністю громадян ).

Виконком Новоселицької міської ради ОТГ звертається до мешканців про дотримання елементарних правил, які дозволяють зменшити масштаби поширення коронавірусу. Мийте руки. Дотримуйтеся правил кашльового етикету. Якщо ви захворіли – сидіть вдома, в разі потреби зверніться до лікаря. Обмежте себе сьогодні: не ходіть на масові заходи, будьте обережні в громадському транспорті. Якщо ви приїхали з країн вразливими на коронавірус дотримуйтесь правил самоізоляції .

614 переглядів0 коментарів