top of page
  • Фото автораПресслужба

У Новоселицькі МТГ оголосять конкурс відеоробіт про культурну спадщину громади

У четвер, 4 листопада, відбулася он-лайн нарада щодо узгодження Положення, що регламентує порядок проведення у 2021-2022 році конкурсу «Кращий відеоряд про культурну нематеріальну спадщину Новоселицької територіальної громади» в рамках проєкту «Спільне коріння як поштовх до сталого розвитку Новоселицької та Новоолександрівської об’єднаних територіальних громад» та визначення його переможців.
Метою конкурсу визначено популяризацію нематеріальної культурної спадщини серед учнів, молоді Новоселицької МТГ, культурно-освітній розвиток, формування національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння її самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально вагомої діяльності.

Конкурс проводить Молодіжна рада Новоселицької МТГ спільно з Організаційним комітетом Новоселицької міської ради.

У п’ятницю Положення з врахуванням рекомендацій винесено на розгляд Молодіжної ради громади, також в режимі он-лайн і одноголосно проголосоване.

Положенням, зокрема, визначено вікову категорію учасників конкурсу, обмеження щодо участі осіб, які мають родинні зв’язки з членами комітету або журі, вимоги до конкурсних робіт, терміни проведення конкурсу, умови визначення та нагородження переможців.

Конкурс розпочнеться 15 листопада 2021 року, конкурсні роботи прийматимуться з 16 квітня по 26 квітня 2022 року, переможців нагородять на День міста Новоселиця, 6 травня 2022 року.

Буде проведений кінофестиваль, на якому продемонструють роботи переможців і окремих учасників, які мають глядацьку симпатію.

68 переглядів0 коментарів