top of page
  • Фото автораПресслужба

У Новоселиці вшановували учасників бойових дій на території інших держав

У Новоселицькому будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану.

Зїхалися ветерани-«афганці» з громад всього колишнього Новоселицького району. Адже їх об’єднує давнє бойове побратимство та районна організація УСВА, яку очолює Петро Раца.


Перед початком зборів біля пам’ятника «афганцям» на центральній площі зібралися десятки ветеранів тої війни, отець Євген Беженар відслужив молебень, поклали квіти до підніжжя стели, яку торік відкрили у Новоселиці.

Привітали присутніх із 33-ю річницею з дня виведення радянських військ з Афганістану, заступник голови Чернівецької ОДА з питань оборони Дмитро Данищук, заступник голови обласної ради Михайло Павлюк, вони вручили грамоти та відзнаки Верховної Ради, відзнаки і цінні подарунки, Подяки від імені обласної влади. Також звернулись до ветеранів заступниця голови Чернівецької районної адміністрації Каріна Поп (від імені голови Дністровської РДА Олега Мельничука вручила грамоти «афганцям», жителям Мамалигівської громади Дністровського району), та голова Чернівецької районної ради Руслан Домніцак. Привітали присутніх, насамперед ветеранів своїх громад, керівники і представники Топорівської, Магальської, Боянської, Ванчиковецької та Мамалигівської громад. Новоселицький міський голова Марія Нікорич вручила Подяки виконкому та матеріальну допомогу «афганцям» Новоселицької громади.

Привітали бойових побратимів голова УСВА в Чернівецькій області Георгій Козьма та незмінний голова районної організації Петро Раца, вони також вручили нагороди, грамоти, а головам громад - за підтримку, подарували книги В. Шинкаря «І чорніли тюльпани» та збірку віршів цього автора. Відбувся концерт, який підготували аматори сцени Новоселицького БК.

38 переглядів0 коментарів