• Пресслужба

У Новоселиці відбудуться обласні спортивні змагання серед міських громад

У неділю, 19 вересня у Новоселиці відбудуться обласні спортивні змагання серед команд міських територіальних громад, присвячені 30-річчю незалежності України.


Церемонія відкриття змагань розпочнеться об 11 годині на центральній площі, звідки святкова колона спортсменів, що беруть участь в змаганнях, рушить до міського стадіону.

Участь у змаганнях братимуть спортсмени Новоселицької, Вижницької, Герцаївської, Глибоцької, Заставнівської, Кіцманської, Кельменецької, Новодністровської, Сокирянської, Сторожинецької, Путильської та Хотинської громад.

На стадіоні відбудеться урочисте відкриття змагань.

Команди-учасниці виборюватимуть першість з наступних видів спорту: футзал, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, гирьовий спорт. Крім того, поза програмою основних змагань – турнір з велоспорту ВМХ, турнір з арм-спорту, з волейболу, з міні-футболу, змагання з дзюдо.

Змагання заплановані на різних майданчиках Новоселицького стадіону та у спортивних залах. Але конкретні місця визначатимуться залежно від погодних умов.

24 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ "Центр надання соціальних послуг"

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Відповідно д

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новоселицької міської ради Чернівецьког

Продовжено термін подання проєктів програми Громадського бюджету

Міською радою продовжено термін подання проєктів реалізація яких проводиться в межах фінансування Цільової програми Громадського бюджету (Бюджету участі) Новоселицької міської територіальної громади н