top of page
  • Фото автораПресслужба

У Новоселиці відкрили активний парк – «Локації здорової України»

З ініціативи президента України Володимира Зеленського реалізується загальнонаціональна програма "Здорова Україна". Таку локацію відкрито у Новоселицькому міському парку.


Гаслом і головним принципом проєкту є: «Не важливо якого ти віку, статі і які в тебе спортивні досягнення. На локаціях "Активного парку" можна робити фізичні вправи різного рівня складності і тренуватися у комфортному ритмі і у зручний час».

Для того щоб отримати завдання, поспілкуватись із фахівцями у сфері фізичної культури та спорту й провідними спортсменами достатньо відсканувати QR-код, розміщений на головній і додаткових таблицях.

Проєкт передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з обмеженими можливостями, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, розроблено програми з різних видів рухової активності.

Створено онлайн-платформу соціального проекту для консультування, обміну досвідом, ідеями між фахівцями з фізичної культури та спорту, спортсменами, учасниками активного відпочинку.

Залучаються громадські молодіжні організації, установи фізкультурно-спортивної роботи.

Участь у відкритті "Активного парку" у Новоселиці взяли голова громади Марія Нікорич, керівник патронатної служби Чернівецької РДА Каріна Поп, очільник фізкультурно-оздоровчого клубу Новоселицької ОТГ Георгій Кіріл, координатор проєкту Богдан Столярчук, в. о. голови обласного центру «Спорт для всіх» Андрій Лазаренко,і звісно ж, винуватці події – юні спортсмени Новоселицької громади.

8 переглядів0 коментарів