• Пресслужба

У Новоселиці провели благодійну акцію "Канцелярія для навчання»

Оновлено: серп 31

У рамках Всеукраїнської акції «Крокуємо до школи безпечно» правоохоронці організували декілька заходів для дітей, які виховуються у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах. Метою акції є привернення уваги громадськості до важливості якісного здобуття освіти дітьми.26 серпня акція відбулася у місті Новоселиця. Захід пройшов за участі головного спеціаліста сектору - служби у справах дітей апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Сергія Войтова, фахівця із соціальної роботи КУ «Центру надання соціальних послуг» Новоселицької МТГ- Олексія Андрієш, начальника Чернівецького районного сектору N°5 (Новоселицький РС) філії Центру пробації у Чернівецькій області, майора внутрішньої служби - Сергія Єфтенія, інспекторів ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області, старших лейтенантів поліції - Романа Гуцу та Юлії Олексюк.

Всі ручки, олівці, зошити та інше шкільне приладдя, яке було передане в рамках акції, правоохоронці спільно з представниками соціальних служб передадуть дітям з сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Також у рамках цієї Всеукраїнської акції правоохоронці проведуть профілактичні заходи «Урок з поліцейським» для попередження протиправної поведінки серед учнів та «Відведи дитину до школи» для організації супроводу дітей до навчального закладу.


233 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Стажування на робочому місці до оформлення трудових відносин – не правомірно

Нерідко зустрічаються випадки, що роботодавець, щоб застрахувати себе від небажаних наслідків, проводить стажування працівників перед оформленням на роботу. Проте це – не правомірно. Є законний шлях п