top of page
  • Фото автораПресслужба

У Новоселиці провели благодійну акцію "Канцелярія для навчання»

Оновлено: 31 серп. 2021 р.

У рамках Всеукраїнської акції «Крокуємо до школи безпечно» правоохоронці організували декілька заходів для дітей, які виховуються у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах. Метою акції є привернення уваги громадськості до важливості якісного здобуття освіти дітьми.26 серпня акція відбулася у місті Новоселиця. Захід пройшов за участі головного спеціаліста сектору - служби у справах дітей апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Сергія Войтова, фахівця із соціальної роботи КУ «Центру надання соціальних послуг» Новоселицької МТГ- Олексія Андрієш, начальника Чернівецького районного сектору N°5 (Новоселицький РС) філії Центру пробації у Чернівецькій області, майора внутрішньої служби - Сергія Єфтенія, інспекторів ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області, старших лейтенантів поліції - Романа Гуцу та Юлії Олексюк.

Всі ручки, олівці, зошити та інше шкільне приладдя, яке було передане в рамках акції, правоохоронці спільно з представниками соціальних служб передадуть дітям з сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Також у рамках цієї Всеукраїнської акції правоохоронці проведуть профілактичні заходи «Урок з поліцейським» для попередження протиправної поведінки серед учнів та «Відведи дитину до школи» для організації супроводу дітей до навчального закладу.


244 перегляди0 коментарів