top of page
  • Фото автораПресслужба

У Новоселиці реалізовуватимуть проєкт щодо роздільного збирання сміття у школах

Підписано договір між ГО "Український Народний Дім" та ҐО "Новоселицька Агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці" щодо впровадження Проекту "Підвищення екологічної культури серед учнівської молоді Новоселицьких шкіл Чернівецької області шляхом роздільного збору відходів".


Під час зустрічі з головою Новоселицької МТГ Марією Нікорич, начальником відділу освіти Новоселицької МТГ Аделіною Руснак, директорами шкіл міста Новоселиці Інною Калиструк, Олегом Петровим та Сергієм Кока обговорено кроки щодо початку впровадження Проекту.

Мета проекту - підвищення екологічної культури, розробка довгострокових рішень щодо збирання, управління та утилізації відходів серед учнівської молоді Новоселицької МТГ.

До першочергових заходів вирішено включити:

проведення вебінарів на тему "Роздільний збір сміття - імператив часу"серед учнів шкіл міста Новоселиці;

закупівля різнокольорових контейнерів для скла, паперу, ПЕТ пляшок, металу та батарейок, поліетиленових пакетів мішків для шкіл міста;

проведення конференції з обміну досвідом щодо роздільного збору відходів серед учнів Новоселицької МТГ;

проведення заходу "Екологічний бумеранг";

В результаті проведеної роботи очікується сформувати у дітей розуміння екологічної культури отримати доходи від реалізації вторинної сировини (кошти витрачатимуть на екологічні потреби шкіл), покращити екологічну ситуацію у Новоселицькій МТГ, отримати можливість мультиплікації діяльності на навчальні заклади Чернівецької області.

Діяльність впроваджується в рамках конкурсу мікрогрантів за сприяння Товариства "Український Народний Дім в Чернівцях". Фінансується повністю або частково ІМ та Шведським Інтернаціоналом Агенство з питань співпраці у розвитку (Sida). IM або Sida не несуть відповідальності за зміст і не обов'язково узгоджується з будь-якими висловленими думками.

118 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації ДОВЖОЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬН

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької