top of page
  • Фото автораПресслужба

У с. Маршинці Новоселицької громади відкрито нову амбулаторію

В рамках освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, в Новоселицькій територіальній громаді проведено капітальний ремонт амбулаторій загальної практики-сімейної медицини сіл Зелений Гай та Рокитне та будівництва амбулаторії в с.Маршинці.

Видатною подією стало відкриття нової амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Маршинці. Відтепер більше 5 тисяч населення села зможуть отримати якісні медичні послуги в комфортних умовах та на сучасному обладнанні. На святі були перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк та заступник Наталія Гусак, головний лікар КНП «Промінь здоров’я» В’ячеслав Бежан. Також участь у святкових заходах приймали голова Новоселицької РДА, депутати Новоселицької міської ради, старости сіл Котелеве та Строїнці та жителі села Маршинці.

Міський голова Марія Нікорич символічно передала завідуючій амбулаторії Наталії Цуркан ключ та побажала наснаги на новому місці. Пані Наталія та колектив амбулаторії подякувала Марії Іллінічні, старості села Маршинці Георгію Нікітовичу та всім дотичним до будівництва нової амбулаторії. Георгій Нікітович в свою чергу подякував підрядній організації за сумлінну працю та за те, що прислуховувалися до кожного зауваження та рекомендацій.

18 переглядів0 коментарів