top of page
  • Фото автораПресслужба

У Чернівцях проходить майстерня для представників органів місцевого самоврядування

У Чернівцях розпочалася дводенна майстерня/бізнес-форум LED BUST: можливості для економічного розвитку громад Чернівецької області за програмою USAID DOBRE.


Новоселицьку громаду на форумі представляють начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та закупівель Майя Ракоча та депутат Новоселицької міської ради Дмитро Зеліско.

Метою заходу є розширення уявлення учасників щодо сталого місцевого економічного розвитку та практичних інструментів його втілення, підсумки прогресу громад у економічному розвитку, підсумок викликів в економічному розвитку громад, визначення та обговорення принаймні трьох проектів для кожної громади щодо місцевого економічного розвитку.

Захід проводиться в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

28 переглядів0 коментарів