top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні військовослужбовці, дорогі ветерани! Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України.

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу та рідної землі. Служба в лавах Української армії для військових не просто професія, це - найвища честь, покликання. Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.


Сьогодні День Збройних сил України ми знову зустрічаємо в особливих умовах, і тисячі офіцерів і солдат, серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках в зоні військових дій. На жаль, серед наших земляків є й ті, які загинули у боротьбі з ворогом, і пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях. Наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантом стабільності та суверенітету України. І ми горді від того, що нині у воює не тільки зброя, а й дух нашого народу, який неможливо здолати.

Бажаємо усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю військових та повернутися до рідних домівок живими і здоровими. Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових. Здоров'я і добробуту, миру і злагоди.

З повагою

Марія НІКОРИЧ

голова Новоселицької громади

190 переглядів0 коментарів