top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні жителі громади!Вітаю вас з річницею буковинського віча!

Чим більше віддаляє нас час від цієї дати, тим виразніше виявляється її історичне значення. Тисячі патріотів пронесли у своїх серцях вогонь, запалений учасниками Буковинського віча. Десятиліття продемонстрували, наскільки наші предки у своєму рішенні були мудрими.


Нехай не одразу, але їх волевиявлення стало предтечею Акту проголошення Незалежності України у 1991 році. Буковинське віче задекларувало принцип рівноправності національних меншин на території краю, узагальнивши давні традиції міжнаціональної злагоди та порозуміння між людьми різних мов, звичаїв, культур та традицій. Віддаючи данину шани та поваги учасникам і послідовникам Буковинського віча, маємо бути гідними їх мудрих настанов.

Нині, в час воєнного конфлікту на сході нашої держави, ми маємо, вкотре озираючись на минуле, ствердно для себе зрозуміти, Україна – єдина, неподільна, соборна держава, в якій її громадяни хочуть жити в мирі та повній взаємній злагоді.

Бажаю мирного неба, щастя і миру, добробуту соціального і духовного, єднання у розбудові нашого краю, як того нам заповіли багато років тому учасники велелюдного народного парламенту – Буковинського віча.

Марія НІКОРИЧ,

голова Новоселицької громади

4 перегляди0 коментарів