top of page
  • Фото автораПрес-служба

Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаю вас з відзначенням Дня пам’яті та примирення і 78-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці дні минає 78 років від історичного травня 1945-го, коли скінчилася найжорстокіша війна в історії людства. Війна, що забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила родючі землі, скалічила мільйони людських доль.

День Перемоги – свято мужності й звитяги, день честі й слави наших батьків і дідів, матерів і бабусь, які чинили відчайдушний опір ворогу на лінії фронту, в підпіллі, страждали у пеклі концтаборів.

Схиляю голову й віддаю шану українським Героям, що у часи воєнного лихоліття незламно боролися за визволення рідної землі від жорстоких загарбників, та тим, хто дев’яти рік поспіль стоїть на захисті суверенітету нашої країни. Схиляю голову у скорботі перед пам’яттю загиблих воїнів-захисників та мирних жителів країни внаслідок російської агресвї. Знаю, що пам’ять про кожного житиме у наших серцях вічно, а біль від утрати кожного людського життя для нашого народу розділять і майбутні покоління.

Вірю, що День пам’яті та примирення слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації у боротьбі з агресором, який зазіхнув на нашу землю і нашу Незалежність. Нехай болючі уроки історії додають нам мудрості й сили духу, а Перемога лишається символом національної гордості, військової слави й доблесті українського народу, навіки вписаним у героїчний літопис Вітчизни.

Марія НІКОРИЧ, голова Новоселицької МТ
1 перегляд0 коментарів