top of page
  • Фото автораПрес-служба

Шановні жителі, керівники установ, підприємств та організацій Новоселицької територіальної громади


Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Акція має на меті, перш за все, докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких ми проживаємо.

Зокрема, 1 квітня 2023 року, в рамках заходу, відбудеться День благоустрою територій населених пунктів Новоселицької МТГ.

Запрошуємо вас взяти долучитися до кампанії з благоустрою: покращення санітарного стану довкілля, озеленення населених пунктів та прилеглих територій, а також у ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, господарських майданчиків та територій установ, підприємств та організацій, кладовищ, братських могил, вулиць, доріг, тротуарів, автобусних зупинок.

Кожен житель громади має розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

Новоселицька міська рада

(з питань організації звертатись у відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та охорони навколишнього середовища, тел.0502248160)


8 переглядів0 коментарів