• Пресслужба

Шановні жителі Новоселицької громади!

Виконавчий комітет Новоселицької міської ради прийняв рішення №51 від 10 березня 2021 року про проведення місячників санітарної очистки і благоустрою населених пунктів Новоселицької міської територіальної громади,.


Весняний місячник розпочався 15 березня. Місячники проходитимуть з 15 березня по 17 квітня, з 19 липня по 20 серпня та з 27 вересня по 23 жовтня 2021 року. Комунальні служби громади, а також працівники виконавчих органів і старостатів активно долучилися до прибирання, що передбачає ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, озеленення скверів, парків, територій, прилеглих до адміністративних приміщень, пам'ятників, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів, прибережних смуг тощо. Роботи дуже багато, але весна у розпалі, тож роботи тривають.

Шановні жителі громади! 16-17 квітня відбудеться акція з благоустрою "За чисте довкілля". Просимо вас долучитись до благоустрою, прибрати і впорядкувати свої подвір'я, прилеглі території до ваших закладів торгівлі, підприємств та організацій. Спільно зробимо населені пункти нашої громади гарним, затишним і чистим.


9 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Сьогодні - 19 квітня 2021 останній день сплати

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, останній день сплати за березень: фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, особами,

Податківці запрошують на онлайн зустріч продавців пально - мастильних матеріалів

Питання: «Новації: сплата податків, ліцензування і проведення перевірок у продавців паливно-мастильних матеріалів. Застосування штрафних санкцій за порушення законодавства при продажу підакцизних това

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon