top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні жителі Новоселицької громади!

Виконавчий комітет Новоселицької міської ради прийняв рішення №51 від 10 березня 2021 року про проведення місячників санітарної очистки і благоустрою населених пунктів Новоселицької міської територіальної громади,.


Весняний місячник розпочався 15 березня. Місячники проходитимуть з 15 березня по 17 квітня, з 19 липня по 20 серпня та з 27 вересня по 23 жовтня 2021 року. Комунальні служби громади, а також працівники виконавчих органів і старостатів активно долучилися до прибирання, що передбачає ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, озеленення скверів, парків, територій, прилеглих до адміністративних приміщень, пам'ятників, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів, прибережних смуг тощо. Роботи дуже багато, але весна у розпалі, тож роботи тривають.

Шановні жителі громади! 16-17 квітня відбудеться акція з благоустрою "За чисте довкілля". Просимо вас долучитись до благоустрою, прибрати і впорядкувати свої подвір'я, прилеглі території до ваших закладів торгівлі, підприємств та організацій. Спільно зробимо населені пункти нашої громади гарним, затишним і чистим.


11 переглядів0 коментарів