top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні жителі Новоселицької громади!

Сьогодні Росія здійснила удари по об'єктах військової інфраструктури та прикордонниках. В багатьох містах України лунають вибухи. На території України введено військовий стан.


Прошу зберігати спокій та, по можливості, залишатися вдома. У зв‘язку з безпековою ситуацією навчання в школах проводиться дистанційно. Хто має можливість залишити дітей молодшого віку вдома, просимо не вести їх у дитсадки. Ситуація на території громади контрольована. Вживаються передбачені на цей випадок заходи.

Всі державні та комунальні установи працюють та виконують свої функції. Об'єкти інфраструктури, соціальної сфери, охорони здоров'я – працюють у визначеному режимі.

Закликаю максимально згуртуватись та не панікувати. Не утворюйте ажіотаж: черги в магазинах, біля банкоматів, у банківських установах, аптеках, на автозаправних станціях. Не панікуйте!

Головне - довіряйте лише перевіреним джерелам інформації.

Про всі інші обставини та подальші дії буду інформувати у відповідності з ситуацією. Сьогодні від кожного з нас, від кожного жителя громади потрібен спокій та жодної паніки.

Марія НІКОРИЧ,

голова Новоселицької громади

12 переглядів0 коментарів