top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні жителі Новоселицької громади!

Сьогодні, у День Європи, символу започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, щиро бажаю вам, віри в краще майбутнє для нашої країни.

Для українського суспільства ця дата з кожним роком набуває нового і значущого змісту, адже ми визначаємося із загальнонаціональними пріоритетами та цілями, формуємо нове сучасне суспільство, будуємо і розвиваємо міцні партнерські та братерські відносини з країнами. У багато чому схожі історичні, духовні, культурні цінності відкривають нові перспективи для розвитку нашої країни, для розвитку всієї об’єднаної Європи. Саме з європейськими країнами ми прагнемо налагодити зону вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства. До того ж у нас є великий потенціал і бажання інтегруватися у загальноєвропейську науку і освіту.

Всі ми прагнемо жити в європейській країні, наслідувати надбання європейської демократії, але одного бажання замало. Зміни починаються з кожного з нас: з сумлінної праці на своєму робочому місці, з взаємоповаги, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, активної участі у суспільних процесах.

Тому цього дня давайте побажаємо один одному терпіння, рішучості, наснаги на добрі справи, миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

Марія НІКОРИЧ,

Голова Новоселицької громади


58 переглядів0 коментарів