top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні колеги!

Шановні колеги, депутати Новоселицької міської ради всіх скликань, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!


Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це – справді знакове свято. Адже у нас є право і можливість захищати та реалізовувати свої інтереси. Робити нашу громаду такою, якою її хоче бачити кожен із нас – сучасною, зручною і комфортною для життя.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. А наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція працівників органів місцевого самоврядування є гідним внеском у розбудову нашої громади і держави.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за їхню працю та бажаю Вам міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку громади, відродженню сіл, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З повагою, Голова Новоселицької ОТГ Марія НІКОРИЧ

5 переглядів0 коментарів