top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні медичні сестри!

Не існує в світі професії, назва якої була б такою рідною і теплою – сестра, сестричка. Є серед представників професії і чоловіки – медбрати, але здебільшого це все ж таки жіноча професія.


Саме на тендітні плечі медичних сестер лягає вся турбота про пацієнта під час хвороби, саме ви у час пандемії взяли на себе найважчу місію.

Без медсестер неможливо уявити повноцінну роботу будь-якого медичного закладу. Вони складають найчисленнішу категорію працівників охорони здоров'я. Та медсестри – більше, ніж просто персонал лікувального закладу, вони знаходяться поруч у важку хвилину і часом стають для хворих майже рідними. Таку професію може обрати тільки по-справжньому добра, уважна, чуйна до чужої біди людина.

У Міжнародний день медичної сестри щиро вітаю вас, дорогі сестри милосердя, з професійним святом. Нехай вас ніколи не полишає бажання робити добрі справи та допомагати людям. Бажаю вам вдячних пацієнтів, міцного здоров’я, миру, любові та родинного щастя. Зі святом, дорогі медичні сестрички!

Марія НІКОРИЧ,

голова Новоселицької МТГ

10 переглядів0 коментарів