top of page
  • Фото автораПресслужба

Шановні Новосельчани!

Наша квітуча, наша чарівна Новоселиця, відзначає свою 564-у річницю.

Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Адже Новоселиця – це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. У нас переплелися традиції та прижилися культурні цінності різних народностей. Ми всі пишаємося тим, що в нашому маленькому містечку спокійно живуть люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе. Саме цим і вирізняється наше місто серед інших, саме це і робить нас сильнішими.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашої Новоселиці, збагачував її традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Наша Новоселиця славиться своїми людьми – талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють її матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці вона і живе.

Шановні жителі міста Новоселиця! Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.

Попри всі перипетії сьогодення нехай це свято буде радісним, світлим!

З Днем народження, рідне місто!

З повагою Марія НІКОРИЧ,

Новоселицький міський голова

28 переглядів0 коментарів