• Прес-служба

Школярі впроваджують проект "Архітектурні пам’ятки Новоселицької громади"

Дослідження в рамках проекту «Архітектурні пам’ятки Новоселицької громади: історична пам'ять та перспектива краєзнавчого туризму» реалізують учні 9-Б класу Новоселицького ліцею, Для Спочатку відвідали музей Новоселицької гімназії, - повідомила викладач ліцею Оксана Обершт. Юні екскурсоводи ознайомили з історією розвитку міста, речовими джерелами, які наявні у музеї, а також із джерельною базою. Після екскурсії, відбулось вільне спілкування із завідуючою музею, вчителем історії Раїсою Владимирською.

Після цього відвідали Новоселицьку центральну районну бібліотеку, де мали можливість попрацювати з архівними матеріалами районної преси, енциклопедичною та історико-краєзнавчою літературою. На завершення учні зустрілися з головою об’єднаної громади Марією Нікорич. В ході розмови ознайомили міського голову із змістом та цілями проекту, розповіли про проведену дослідницьку діяльність та презентували проект мапи історико-туристичного маршруту. Під час спілкування голова громади схвально висловилася щодо проведеного дослідження та надала допомогу у вирішені певних організаційних питань. Також було обговорено завдання на перспективу. Діти отримали гарні враження від проведеної зустрічі.

14 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Про конкурс на посаду директора НІРЦ

Оголошення про конкурс на посаду директора Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Новоселицька міська рада

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon