top of page

Школярі громади - призери конкурсу ім. Яцика

21 грудня 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яци

ка. Команда учнів закладів освіти Новоселицької об’єднаної територіальної громади гідно представила свої школи та громаду на конкурсі:

- Учениця 5 класу Новоселицької гімназії Міхаєса Дарія посіла І місце ( вчитель Житарюк Ульяна Василівна)

- Учениця 10 класу Новоселицького ліцею Роман Іванна посіла ІІ місце (вчитель Єфтемій Валентина Михайлівна)

Гарні результати показали також учениця 3 класу Новоселицької ЗОШ №3 Ряба Анастасія, яка стала п’ятою в рейтингу області (вчитель Фуштей Світлана Валентинівна) та учениця 6 класу Новоселицької ЗОШ №3, відповідно, четверта в рейтингу області (вчитель Фріц Аліна Георгіївна).

Виконавчий комітет Новоселицької міської ради, відділ освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради вітає дітей та вчителів з перемогами та гарними результатами. Дякуємо батькам за навчання та виховання дітей.

128 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації ДОВЖОЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬН

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької