top of page
  • Фото автораПресслужба

Ярмаркове містечко буде розміщено відповідно до узгодженого проєкту

Шановні жителі міста Новоселиця та громади, які долучилися до активного обговорення облаштування ярмаркового містечка.


Ярмарковому містечку, а точніше покращеному простору для місцевого бізнесу та жителів громади – в Новоселицькій громаді, в центральному парку міста бути. Після обговорення прийнято рішення встановити торгівельні заклади вздовж алеї між пам'ятником загиблим землякам та магазином "Бінго" (схема, узгоджена дизайнерською групою додається).

Минулого тижня в центральному парку міста розпочалось складання торгівельних яток, що викликало зрозумілу увагу жителів. Як і повідомлялося, ятки громада отримала в рамках співпраці з Програмою #DOBRE, в результаті багатомісячної роботи компоненту Місцевий Економічний Розвиток, в рамках реалізації проєкту «Придбання торгових місць для облаштування ярмаркового містечка в м. Новоселиця». За кошти Програми (304 тис. грн) для нашої громади закуплено чотири торгівельні ятки для подальшого облаштування ярмаркового містечка. Умовами проєкту також було враховано, що внеском громади має стати підготовка основи під ці ятки та закупівля лавочок, столиків та стільців для відвідувачів.

Крім того, на момент подачі заявки, а це середина серпня 2021 р. місце для облаштування цього містечка було визначено спільно з робочою групою. Проте пізніше, з вересня, було внесено певні зміни. Зокрема, у співпраці з Програмою, прийнято рішення змінити місце розташування ярмаркового містечка. Заявка була подана та погоджена для реалізації стороною #DOBRE, дотримуючись програмних зобов'язань, які взяла на себе громада, підписавши проєкт.

Після внесення передбачених змін, а також враховуючи думку жителів, Програма підтримала бажання громади змінити місце облаштування ярмаркового містечка, і внести відповідні корективи в проєкт. Передбачено, що громада в рамках свого внеску, розмістить торгові ятки на новій локації та завершить реалізацію проєкту до 31 березня 2022 р.

Висловлюємо вдячність жителям міста та громади за активну позицію, небайдужість та готовність брати зобов'язання щодо нашого спільного майбутнього. Окремо буде опубліковано схеми оновленого дизайну парку, який не є остаточним і публікується для обговорення і отримання пропозицій. Згодом корективи будуть внесені у 3-D модель. В разі виникнення питань стосовно проєкту, співпраці нашої громади та Програми #DOBRE, можна звернутися за адресою м. Новоселиця, вул. Чкалова, 7, Новоселицька міська рада, або безпосередньо на сайті засобами зворотного зв'язку.

107 переглядів0 коментарів