• Пресслужба

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Чапаєва в селі Котелеве

1. Організатором громадського обговорення: відділ відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

2. Об`єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Чапаєва в селі Котелеве.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Чапаєва в селі Котелеве.

Пропозиції (зауважень) щодо зміни назви вулиці Чапаєва на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4.Суб`єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменувати) вулицю: пропозицію щодо зміни назви вулиці Чапаєва в селі Котелеве від топонімічної комісії при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради.

5.Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 25 серпня 2021 року о 15-00 год. Засідання круглого столу за адресою м.Новоселиця, вул. Чкалова,7 зал засідань.

6.Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозиції (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу : м.Новоселиця, вул..Чкалова,7 та на адресу електронної пошти: novmeria@gmail.com до 24 серпня 2021 року влючно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місце знаходження там адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м.Новоселиця, вул. Чкалова,7, відділ відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, novmeria@gmail.com.

8. Прізвище та ім`я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Полковнікова Олеся Василівна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 20 вересня 2021 року, на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Чапаєва в селі Котелеве підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.

11 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Інформація: фінансова звітність та матеріально-технічну базу КУ «Новоселицька публічна бібліотека»

Інформація про фінансову звітність та матеріально-технічну базу Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської Чернівецького району Чернівецької області ради та умови п