top of page
  • Фото автораПресслужба

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Горького в місті Новоселиця

1. Організатором громадського обговорення: відділ відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

2. Об`єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Горького в місті Новоселиця.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Горького в місті Новоселиця.

Пропозиції (зауважень) щодо зміни назви вулиці Горького на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4.Суб`єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменувати) вулицю: пропозицію щодо зміни назви вулиці Горького в місті Новоселиця від громадянки Прокопенко А.В. представниці ініціативи невідомих патріотів «Паперовий Фронт», щодо перейменування вулиці Горького в місті Новоселиця. Прокопенко А.В. в своєму листі стверджує, що вулиця Горького (Названа на честь Максима Горького, справжнє ім`я та прізвище Олексій Пєшков. Російський, пізніше радянський «пролетарський» письменник, драматург та публіцист, член РСДРП (б), деякий час дружив з Леніном. Підтримував більшовиків, як до, так і після Жовтневого перевороту. В 1906 році виїхав за кордон. На острові Капрі (Італія) разом із О.О. Богдановим та А.В. Луначарським організував партійну школу РСДПР). Під декомунізацію фактично не підпадає, проте формально ця особа пов’язана із діями, які були націлені проти українського народу і завдали певної шкоди. Просить розглянути це зауваження по об’єкту топоніміки. Серед пропозицій, надає інформацію по таким особистостям: Бойко Тихон Максимович – громадський діяч, військовий сотник, сотник Армії УНР, Бурлака Сергій Вікторович (1977-2016) – солдат Збройних сил України, учасник російсько-української війни (вони є уродженцями міста Новоселиця).

5.Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 25 серпня 2021 року о 15-00 год. Засідання круглого столу за адресою м.Новоселиця, вул. Чкалова,7 зал засідань.

6.Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозиції (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу : м.Новоселиця, вул..Чкалова,7 та на адресу електронної пошти: novmeria@gmail.com до 24серпня 2021 року влючно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місце знаходження там адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м.Новоселиця, вул. Чкалова,7, відділ відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, novmeria@gmail.com.

8. Прізвище та ім`я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Полковнікова Олеся Василівна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 20 вересня 2021 року, на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Горького в місті Новоселиця підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.


17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Слобідського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орган

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Малинівського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орга

Новоселицька міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради щодо його приватизації шляхом