top of page
  • Фото автораПресслужба

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Колгоспної в селі Слобода

1. Організатором громадського обговорення: відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

2. Об`єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Колгоспна в селі Слобода.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Колгоспної в селі Слобода.

Пропозиції (зауважень) щодо зміни назви вулиці Колгоспної в селі Слобода на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4.Суб`єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменувати) вулицю: пропозицію щодо зміни назви вулиці Колгоспної в селі Слобода від топонімічної комісії при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради.

5.Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 10 березня 2022 року о 15-00 год. Засідання круглого столу за адресою м.Новоселиця, вул. Чкалова,7 зал засідань.

6.Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозиції (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу : м.Новоселиця, вул..Чкалова,7 та на адресу електронної пошти: novmeria@gmail.com до 09березня 2022 року влючно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місце знаходження там адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м.Новоселиця, вул. Чкалова,7, відділ відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, novmeria@gmail.com.

8. Прізвище та ім`я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Полковнікова Олеся Василівна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 20 березня 2022 року, на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Колгоспної в селі Слобода підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.


0 переглядів0 коментарів