top of page
  • Фото автораПресслужба

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Оновлено: 10 січ. 2022 р.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Леніна в селі Рокитне

1. Організатором громадського обговорення: відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

2. Об`єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Леніна в селі Рокитне.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Леніна в селі Рокитне.

Пропозиції (зауважень) щодо зміни назви вулиці Леніна в селі Рокитне на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4.Суб`єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменувати) вулицю: пропозицію щодо зміни назви вулиці Леніна в селі Рокитне від топонімічної комісії при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради.

5.Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 10 березня 2022 року о 15-00 год. Засідання круглого столу за адресою м.Новоселиця, вул. Чкалова,7 зал засідань.

6.Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозиції (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу : м.Новоселиця, вул..Чкалова,7 та на адресу електронної пошти: novmeria@gmail.com до 09березня 2022 року влючно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місце знаходження там адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м.Новоселиця, вул. Чкалова,7, відділ відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, novmeria@gmail.com.

8. Прізвище та ім`я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Полковнікова Олеся Василівна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 20 березня 2022 року, на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Леніна в селі Рокитне підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.

15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Слобідського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орган

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Малинівського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орга

Новоселицька міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради щодо його приватизації шляхом