• Пресслужба

Інформація про проведення продажу на аукціоні об’єкту малої приватизації

Інформація про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва - школи (60323, вул. О.Кобилянської,6, с.Слобода, Новоселицький р-н., Чернівецька обл.) .

Умови продажу об'єкта приватизації наступні:

Покупець від дати переходу права власності на об’єкт приватизації має забезпечити:

- компенсацію вартості послуг суб’єкта оціночної діяльності, за проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації (договір від 02.12.2020 №77/11) на рахунок органу приватизації, який буде зазначений в договорі купівлі-продажу в сумі 8000,00 грн. протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу об’єкта.

Додатково повідомляємо, що інформація щодо об’єктів приватизації, світлини, презентації, дати аукціонів і останні новини також розміщується на сайті приватизації: www.privatization.gov.ua. Контактний телефон: (0372)518660.


ДОД ОНБ школа 2021
.doc
Download DOC • 93KB

15 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Оголошуються аукціони з оренди майна комунальної власності

ОГОЛОШЕННЯ Новоселицька міська рада оголошує аукціони з оренди майна комунальної власності: 1.Аукціон з оренди приміщення першого поверху нежитлової будівлі АЗПСМ в с. Динівці, площею 14,4 м.кв., яке

ОГОЛОШЕННЯ

Новоселицька міська рада оголошує аукціони з оренди майна комунальної власності: 1.Аукціон з оренди приміщення першого поверху нежитлової будівлі АЗПСМ в с. Котелеве, площею 20,9 м.кв., яке розташован