top of page
  • Фото автораПресслужба

Інформація: фінансова звітність та матеріально-технічну базу КУ «Новоселицька публічна бібліотека»

Інформація про фінансову звітність та матеріально-технічну базу Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека»

Новоселицької міської Чернівецького району Чернівецької області ради та умови праці директора


Фінансова звітність та матеріально-технічна база

Комунальна установа «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, розташована за адресою: вул. Центральна,55, м.Новоселиця, Черінвецький район, Чернівецька область, 60300, є бюджетною установою і фінансується з міського бюджету.

Комунальна установа «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради є бібліотечно-бібліографічним, інформаційним, культурно-просвітницьким центром, що забезпечує доступність документально-інформаційних ресурсів на різних носіях інформації, загальними базами даних та довідково-пошуковим апаратом виходячи з інтересів особистостей, соціальних та інших потреб жителів громади і є власністю Новоселицької міської ради.

Установа є неприбутковою, створена та зареєстрована в порядку, визначеному законодавством.

У своїй діяльності установа керується Конституцією України, Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями сесій Новоселицької міської ради, розпорядженнями міського голови та Статутом закладу.

Установа включає 3 сектори, бібліотекар I-ої категорії, провідний бібліотекар та бібліотеки- філії, які розташовані на території Новоселицької міської територіальної громади на правах філій. Кількість філій – 11 і 1 бібліотечний пункт.

В установі налічується 19 штатних одиниць.

Загальна площа будівлі закладу становить 516 м2, читальна зала вміщує 31 місце.

Бібліотечний фонд складає 126674 од.

В бібліотеках комунальної установи нараховується 10 комп`ютерів, 3 одиниці копіювальної техніки, всі бібліотеки територіальної громади мають доступ до мережі інтернет.

Майно, обладнання, фонди, тощо, вартість якого відображаються у зведеному балансі відділу бухгалтерського обліку та звітності, є комунальною власністю Новоселицької міської територіальної громади, управління, яким здійснює засновник.


Умови праці керівника

Посада – директор Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради.

Оплата праці здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. №1073 «Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек» та наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» зі змінами. Виходячи з вищезазначеного, посадовий оклад директора ˗ 6061,00 грн, 13 тарифний розряд, з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

При наявності стажу роботи на посаді встановлюється надбавка за вислугу років та надбавка за особливі умови роботи у розмірі 5 %.

Згідно з чинним законодавством України, директору надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні. Оплата відпустки проводиться виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі відпустки, директору одночасно надається матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.

Більш ґрунтовну інформацію щодо матеріально-технічної бази та фінансової звітності можна отримати безпосередньо в установі.

22 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Слобідського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орган

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Малинівського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орга