top of page
  • Прес-служба

Відбулося І-е пленарне засідання сесії новообраної міської ради


Участь в роботі сесії взяли голова РДА Є. Бойко, заступник голови районної ради О. Цуркан, представники політичних партій, депутати районної та обласної ради, експерти з питань місцевого самоврядування, представники громадськості.

Відкрив першу сесію голова Новоселицької міської виборчої комісії Анатолій Головльов, який оголосив відповідні рішення комісії щодо обрання міським головою Новоселицької об’єднаної територіальної громади Марії Нікорич, а депутатами – 26-х представників восьми політичних сил.

Міський голова подякувала голові і членам виборчої комісії за чітку роботу, яка дозволила провести вибори без порушень та скарг. Голова РДА Єю Бойко та заступник голови райради О. Цуркан привітали новообраних голову громади, депутатів та побажали плідної співпраці всіх політичних сил для розвитку громади. Після вручення посвідчень і прийняття присяги головою і депутатами, перейшли до порядку денного.

Таємним головуванням на посаду секретаря міської ради обрано Вадима Рошку, який раніше обіймав посаду секретаря міської ради. Головами постійних комісій обрано: з питань регламенту і законності - Тетяну Агратіну («Народний фронт»), з питань бюджету і соціально-економічного розвитку – Руслана Майданського («Самопоміч»), з питань житлово-комунального господарства – Олексія Нікітіна («Аграрна партія»), з гуманітарних питань – Сергія Коку («Солідарність»), головою постійної комісії з питань земельних відносин – Руслана Романюка («Батьківщина»).

Міська рада затвердила Положення про старост та затвердження старостинських округів. За пропозицією міського голови заступниками Новоселицького міського голови стали Сергій Арсеній і Деомид Шова. Посаду керуючою справами виконкому обійняла Ірина Тоцька, котра і раніше працювала на цій посаді. Також затверджено склад виконкому у кількості 19 осіб.

Вже наступного дня депутати розпочнуть активну роботу в комісіях з метою прийняття бюджету громади, що є сьогодні нагальним питанням. Його прийматимуть на наступному пленарному засіданні міської ради.

#громада #рада #Новоселиця

21 перегляд0 коментарів