• Прес-служба

Баскетбольний турнір «Весна-2018


Попри негоду, на ІІ-ий баскетбольний турнір «Весна-2018», який минулого тижня відбувся у Новоселиці, прибули всі команди-учасниці. Крім господарів, участь в турнірі взяли представники: Чернівців, Тара- сівців, Мамалиги, Глибокої, Вашківців.

Ігри проходили одночасно у двох залах: районного будинку культури і гімназії. Під час відкриття турніру його натхненник Віктор Здерчук привітав учасників, подякував організато- рам і спонсорам серед яких: нардеп Григорій Тіміш, Новоселицька міська рада (голова Марія Нікорич), районна організація «Народного фронту», фірма «Грін-Рей» та інші. Найзапекліша боротьба розгорілася у фіналі між господарями та командою Мамалиги. Команда Мамалиги змагалася до перемоги до останніх секунд гри, зберігаючи інтригу та напругу. Якщо всередині гри, здавалося, новосельчани здобули помітну перевагу, ближче до завершення вони вирівняли ситуацію і цілком могли стати переможцями..

Новосельчанам вдалося, не без трудно- щів, втримати незначну перевагу (52:48). Третє місце здобули гості з Глибокої. Вален- тин Бабин (Новоселиця), Стас Ростецький (Глибока), Сергій Кузьменко (Мамалига). Кубками, грамотами і медалями призерів на- городили заступник міського голови Сергій Арсеній, голова РФОК «Колос» Георгій Кіріл та натхненник турніру Віктор Здерчук.

#спорт #баскетбол #турнір

Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon