top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулася ІІІ сесія Новоселицької міської ради VІI скликання.


Відбулася ІІІ сесія Новоселицької міської ради VІI скликання.

Перед депутатами прозвітували міський голова і старости сіл, які увійшли в громаду, щодо виконання міського та сільських бюджетів за 2017 рік.

Також внесено зміни до міського бюджету на 2018 рік.

Сесія затвердила низку програм, зокрема: "Програму соціально – економічного розвитку Новоселицької міської ради на 2018 рік", "Місцеву цільову соціальної Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на території Новоселицької ОТГ Чернівецької області на 2018-2022 роки", "Комплексну програму профілактики правопорушень Новоселицької міської ради на 2018 -2020 роки", "Програму забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та серверів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2018-2020 роки". Також затверджено "Положення про порядок та умови оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Новоселицької міської ради", ухвалили склад постійно-діючої конкурсної комісії з проведення міською радою комерційних конкурсів на право укладання договорів оренди нежилих приміщень (будівель, споруд), що належать до комунальної власності Новоселицької міської ради.

Також затверджено "Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Новоселицької міської ради", та "Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради та виконавців робіт із землеустрою".

Прийнято низку рішень з земельних питань.

Сесія розглянула звернення депутатів, які стосувалися залучення працівників КУ "Новоселицька міська тепломережа" до нагляду за вуличним освітленням та цвинтарями у селах громади, вирішення проблеми приміських перевезень, заборони стихійної торгівлі на вул. Хотинській, першочергового ремонту вулиць населених пунктів тощо, щодо вивчення яких надано відповідні доручення.

#сесіяміськради

169 переглядів0 коментарів