top of page
  • Фото автораПрес-служба

У громаді пройде місячник санітарної очистки і благоустрою


Відбулося засідання виконкому Новоселицької міської ради ОТГ.

Члени виконкому прийняли рішення "Про проведення місячників санітарної очистки і благоустрою". Під час обговорення члени виконкому визначили райони міста і сіл громади, де утворено стихійні сміттєзвалища, обговорили методи роботи з населенням щодо укладання угод на вивезення сміття, залучення транспорту КУ "Новоселицька міська тепломережа" до ліквідації стихійних сміттєзвалищ тощо. Також прийнято рішення відновити роботу комісію з благоустрою, а також розглянути можливість впровадження посади інспектора з благоустрою при КУ "Новоселицька міська ткпломережа", який матиме реальні засоби впливу на порушників санітарних правил та екологічних норм.

Прийнято рішення "Про завершення опалювального сезону 2017-2018 р.р. та затвердження заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р."

Члени виконкому прийняли план роботи виконкому міської ради на другий квартал 2018 року, внесли зміни до складу комісії по обстеженню матеріально-побутових умов проживання.

Прийнято рішення "Про проведення щорічного волейбольного турніру в м. Новоселиця", цей турнір присвячено пам'яті спортсмена і великого шанувальника волейболу, колишнього директора медколеджу БДМУ Іллі Єфтемія.

Прийнято інші рішення щодо життєдіяльності міста.

Виконком розглянув заяви громадян.

На завершення заступник міського голови Деомид Шова ознайомив членів виконкому з Програмамою соціально-економічного розвитку Новоселицької міської ради,соціальної Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежноїбезпекитазапобігання іреагуванняна надзвичайні ситуації на території Новоселицької ОТГ, профілактики правопорушень Новоселицької міської ради на 2018 -2020 роки, програмою розвитку культури та іншими проектами рішень, які будуть винесені на наступну сесію міської ради ОТГ.Крім того, члени виконкому обговорили пропозиції відділу освіти щодо оптимізації закладів освіти, які розміщено на території громади з метою економії коштів та залучення інвестицій від загальнодержавних програм розвитку освіти.

#комунальнегосподарство #виконком

28 переглядів0 коментарів